آنفولانزا شوخی

         

 

این روزها هر کجا که میری صدای سرفه و عطسه تن آدم رو به لرزه درمیاره ، به هر کجا که دست میزنی از دستگیره در گرفته تا دکمه آسانسور ، میله اتوبوس، مترو، صندلی، شیر آب، احساس یه نوع هجوم ویروس به بدن رو داری، دوست داری یه
NOD3
 اونم از نوع UPDATE   شدش رو رو خودت نسب کنی شاید این طوری در امان باشی!!

چند توصیه آنتی ویروسی از جانب مسئولین:

همشهری _ مدیرعامل شرکت حمل و نقل عمومی: ما همه اتوبوس ها را هر روز قبل از شروع بکار ضد عفونی می کنیم، از لحاظ انتقال ویروس از طریق اتوبوس ها خیالتان تخت.

_ ایشون دقیقا ذکر نکردند آیا در اواسط روز هم این عمل را انجام می دهند یا خیر یا اساسا یک بار ضد عفونی اتوبوس ها در طی روز با این حجم از مسافر کفایت دارد یا خیر؟

 

 همشهری _ مدیرعامل شرکت حمل و نقل عمومی: ما به مردم توصیه می کنیم میله های اتوبوس را نگیرند و به هیچ عنوان به آنها دست نزنند.

_ایشون باز هم در این خبر تصریح نفرمودند مسافران از جهت دست و پا شکستگی بیمه شرکت واحد می باشند یا خیر؟!!

جام جم _ شرکت مترو: په دلیل تهویه مناسب واگنها ی مترو و عدم معطلی و عدم ازدحام جمعیت بر روی سکوها انتقال هرگونه ویروس در خطوط مترو کاملا منتفی است.

_البته ایشان ذکر نکردند دقیقا منظورشان متروی ایران 1388 بوده یا ایران 1440 .

سلامت نیوز : روزانه 20 بار دست خود را بشویید.

 _ آیا شما میدانید برای هر بار شستن دستها چند لیتر آب مورد نیاز است؟!!

یک خبرگزاری کاملا ناشناس: آمار های ارائه شده در مورد مبتلایان با آنفولانزا A کاملا جعلی بوده، اصلا کسی در ایران مبتلا نشده، شاید یک نفر که آن هم از خارج آمده و اینها بهانه ای است برای تخریب دولت و ساخته توهم بعضی ها.

 

پاورقی:

1.جیغ و داد ما هم انگار آنفولانزا از نوع A گرفته صداش در نمیاد!!

2.کمبود وقت امانمان را بریده.

/ 16 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریدون

سلام! واقعا برای دولتمردان ما شوخیه.تو افغانستان مدارس سه هفته تعطیل شدو لی در مدارس ایران هر روز چند تا بخشنامه ضد و نقیض میاد که البته شب صدا و سیما یه چیزایی غیر بخشنامه ها میگه.و مردم با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند.

آس خاج

صدا و سیما رو ول کن بابا کسی از اونا توقعی نداره من که خودم رو از شستن دستها معاف کردم ( اینقدر شستم خسته شدم) [ناراحت] و از ژل آنتی باکتریال استفاده میکنم نمیدونم چقدر میشه بهشون اعتماد کرد[سوال]

حسن

سلام خوبین شما؟؟؟ ممنون خیلی جالب بود واقعا کمی خندیدم زبان نوشتاری شما قابل تحسینه موفق باشی یا علی

یاسر(رسانه پائیز)

سلام !ممنون که هنوز سر میزنین! قبول آنفولانزا خطر داره وبرای برخی بیشتر! امابه نظرم تلفات جاده ای ما در هر روز از کل تلفات آنفولانزا در کشور بیشتر باشه برای رسیدن به جواب قطعی عدد بیست وشش هزار نفر رو تقسیم بر 365 کنید...آفرین حدود 98 نفر یعنی سه برابر کل تلفات آنفولانزا در ایران !گاهی این سوراخ دعا بد جور گم میش ود[پلک]

آس خاج

یعنی این مدت که من نبودم ملت اینقدر هجوم بردن سمت این ژلها[تعجب]

شیما

سلام واقعا"اااااااا[لبخند]

علي مهاجر

من كه يك آنفلانزاي درست و حسابي گرفتم و دوسه روزي در بستر بودم و هرچي دكتره چرك خشك كن داد از ترس اينكه مبادا نوع A باشه نخوردم و به جاش آب پرتقال تزريق كردم و حالم اي بدكي نيست. جالب اينه كه يك روز قبل از نگارش اين پست شما سالم بودم رفتم توي بعضي مراسم‌ها شركت كردم بعد يك كمي هم كتك خوردم بعد از توي مترو آنفلانزا هم سوغاتي آوردم.

ماهان

ای دختر شیطون اگه من از آنفولونوزا بمیرم خونم گردن توه سلام میکنی ..ها[نیشخند] من با فاصله ی هشتاد سانت عطسه میکنم تا بگیری البته اگه فاصله توهم از مونیتور چل سانت باشه

ماهان هستم یازده ساله از تیران

در راستای بازار گرمی! ده ساله نبود؟

Max

سلام آنفولانزه هم جدیدا سیاسی شده [تعجب][ابرو] بابا بی خیال . میگم من که همچین با این آنفولانزا حال میکنم که نگو . آخه جدیدا یه تبلیغ کارتونی هم اومده طرف میگه "بابا . نی نی ت رو بغل نمی کنی؟" بعد سیبیل طرف سه تای من رو می خره و آتیش میزنه [نیشخند] ولی کلا آنفولانزا خوب نیست . مخصوصا برای ما که یه هفته بود شوفاژ نداشتیم و به بخاری برقی و دشک برقی و از این چیزا زنده بودیم در پناه خدا شاد و شادکام باشی.