در راستای ترقی و پیشرفت حجاب

از آن جهت که پیشرفت در همه جهات مفید است و امسال هم که سال تلاش بی امان است و با توجه به آغاز طرح ترقی حجاب در همه اماکن، پارک ها ، جاده ها، وسایل حمل و نقل عمومی و مخصوصا در محل تجمع فرهیختگان ( لینک و لینک )  توصیه های خرده پایی ای را جهت بهبود طرح مذکور ارائه می دهم:

1.حجاب و عفاف را بدون تعاریف و دلایل خاص که مخصوص جوامع جاهل پرور است به زور و با دادن بسته های فرهنگی (چادر) به خورد ملت بدهید!

2.دانشگاه ها به خودی خود در راستای اهداف عفاف و حجاب حرکت کرده اند بهتر است همین چند نخاله را هم متوجه عواقب درس خواندن و عدم توانایی در یافتن کار و تشکیل خانواده و عواقب ارضا نشدن برخی از نیاز هایشان بگردانید تا محیط تحصیل کاملا امن شود.

3.مبنا را بر کافر بودن همه بگذارید.

4.اصل از کوزه همان برون تراود که در اوست را اصلا جدی نگیرید و سعی در جهت ظاهر سازی و اصلاح برون کوزه نمایید زیرا درونش شوخی ای بیش نیست.

5.بد حجابی پدیده ای نو ظهور است که پس از روی کار آمدن احزاب ملعون(...) ترویج شده است در صورت قلع و قمع کردن این احزاب ملعون (...) همه چیز درست می شود.

6. به شبکه های ماهواره ای مراجعه کنید و توافق هایی صورت دهید جهت تبلیغات فرهنگ مورد نظر خودتان(همون لابی).

7. از خود بیگانگی یک نوع بیماری روانی است ویزیت مراکز مشاوره را پایین آورید یا سوپسیتی چیزی برایش قرار دهید.

پاورقی:

1.توصیه ها را جدی بیگیرد بی خود فسفر نسوزوندم.

2.حجاب خوب است اما با درک و فهم کامل از آن.

3.تو هم دوست داشتی فسفر بسوزون شاید به درد مجریان طرح خورد.

/ 5 نظر / 29 بازدید
حسین

خوب بود. به همین مسیر ادامه بده (ولی به عنوان برادر کوچکتر پیشنهادمیکنم که همیشه طرف خالی لیوان رو ببین همیشه چیزهایی در اونجا وجود داره که کمتر کسی به اونجا توجه میکنه)

طنزنگار

مجریان زیاد از طرحهایی که فسفر به پاشون سوزونده شده باشه خوششون نمیاد! اگه با گوگردی چیزی طرحی درانداختین شاید به درد مجریان بخوره! راستی مجری شبکه چند رو میگین؟

محمد مقيمى

آفرين باد بر شور حسيني شما جوانان که خاکريز به خاکريز وبگاه جولان اهريمن را فتح کرديد و نشان داديد ايران اسلامي مجال پرسه‌ي روباه و کفتار نيست . دوستان و عزيزان فعال سايبري ... جبهه وبلاگي غدير قصد دارد تا به پاس بزرگداشت فعاليتهاي جانانه و حماسه ساز شما عزيزان (افسران جنگ نرم) در راستاي سالگرد حماسه پرشور 40 ميليوني 22 خرداد در فضاي سايبري ميتينگ يا همان گردهمايي سايبري ترتيب دهد و در روز 22 خرداد همه وبلاگ نويسان متعهد و فعال با برپايي پستهاي پر شور و حماسيو با يک بيانيه اين حماسه سايبري را به نام خود به ثبت رسانيد و ميثاق هميشگي خود را با آرمانهاي امام و شهدا و رهبر معظم انقلاب مستحکم تر نموده . و اعلام داريم که تا هميشه در راه رسيدن به اهداف و آرمانهاي انقلاب اسلامي که خود ثمره و خونبهاي شهدا و تلاشها و مجاهدات مردان مخلص راه خدا مي باشد از هيچ کوشش و تلاش کوتاهي نخواهيم کرد. و همچنان در جبهه فرهنگي اسلامي خود مدافع حق و حقيقت خواهيم بود. لذا اينجا اسامي اين فعالان و افسران بيدار جنگ نرم را که در طول مدت اين جنگ پر تلاش بوده اند قيد نموده و ضمن تشکر و تقدير از اين همه کوشش از حضورشان خواهشمنديم تا

م. ص

ای خرده پا بیا و طرفدار احمدی نزاد باش