گم شده

 یکی دوبار که از خط قرمز هایت عبور کردی دیگر برایت عادت می شود و هیچ عذاب وجدانی هم گریبانت را نمی گیرد ، بعد کم کم تصمیم می گیری خط قرمز هایت را کمرنگ کنی یا محدوده اش را گسترده تر  و دائم از خودت می پرسی این همه محدودیت واقعا لازم است؟ تنگنا هم حدی دار ، نه !

بعد خودت را میزنی به کوچه علی چپ هر چیزی را می گذاری به حساب اینکه این در محدوده ی خط قرمز ام است پس مشکلی ندارد ، حتی اگر یک جایی لازم باشد برای حفظ منفعت دست به خیلی از کارها میزنی یا نه اصلا حس می کنی باید آزاد بود این ارزش های دست و پاگیر را رها کرد ، روشن فکر کرد و همه چیز را از نو ساخت ، ته دلت نگرانی ولی دیگر  فایده ای ندارد زده ای به سیم آخر آب که از سر بگذرد چه یک وجب ، چه صد وجب و این را چندین بار تکرار می کنی تا ملکه ذهنت شود…

راستش وقتی میبینمت نمی شناسمت ، برایم غریبه ای مثل آینه ای که همه چیز را کج و معوج نشان می دهد ، هر چه در آینه نگاه می کنم نمیشناسمت ، دور شده ای ، میانمان فاصله افتاده است ، این طور می شود که گاهی آدمی حتی خودش را هم به این راحتی گم می کند! 

پاورقی:

1. مراقب خودمان باشیم که گم نشویم در شلوغی دنیا.

2. لطفا در صورت تمایل در خبرنامه جیغ و داد عضو شوید تا از بروز شدن وبلاگ مطلع شوید

/ 7 نظر / 26 بازدید
سجاد شاکریــ

یکی دو بار که بگوئی "کوچه علی چپ" خودت هم باورت میشود که کوچه ی علی چپ است بعد یک مدت هم برایت باور میشود و بعد هم در دلت اثر میگذارد حال آنکه کوچه ی علی هرگز چپ نیست ولی ما اسیر اصطلاحات شیطانی شده ایم ..

ثمین بانو

سلام عزیزم امیدوارم با گذشت زمان طوری نشیم که خودمون خودمونو نشناسیم و برای خودمون غریبه بشیم

Max

سلام قدم رنجه مي فرماييد به ما سر ميزنيد . ايني كه ميگيد رو كاملا قبول دارم . آدم بعضي وقتها از خط قرمز هاش عبور مي كنه ، و اكثر مواقع دلش ميگه اشتباه مي كني . نميگم همه خط قرمز ها خوبن ، اصلا بعضي ها بد هم هستن ، مثل تعصبات جاهلي رايج در بعضي اقوام كه زندگي ها رو به آشوب ميكشه اما قلب آدم راست ميگه و بايد بهش گوش كرد . در پناه خدا موفق و سرفراز باشيد.

داودی

مشکل اینجاست که میخوایم خودمون خط قرمز ها رو مشخص کنیم در صورتی که این خط قرمز ها توسط قران و عترت واسمون مشخص شده ((...ان الله بالغ الامره قد جعل الله لکل شی قدرا)) اگه حواسمون به این خط قرمزا بود اگه خودمون - اگه حساب کتاب میکردیم که کجا هستیمو کجا بایدباشیم...!!!

داودی

بنده معتقدم دین جامعه و برای همه چیز طبق همون ایه ای که نقل شد حد و مرز هست ارزش های فطرت هم گه بیدار باشه جز همین حجت هایی که حد و مرز تعیین میکنه. ما همچنین احادیثی برای بخشش- کمک کردن و ... که جز ارزش های انسانه داریم باز هم تاکید میکنم دین جامعه و برای همه چیز برنامه ودستور داره حتی اب خوردن

داودی

درسته جمله بندی جواب قبلیتون طوری بود بد خوندمش سو برداشت شد اونجا که گقتید ارزش های انسانی دین و این حرفا نمیشناسه شما منظورتون ارزشهای فطری بوده که افراد غیر دین باورم درکش میکنن[لبخند]

آب تنی

این یکی را دوست داشتم، شاید بخاطر این که این روزها مدام تجربه اش میکنم، کمرنگ و کمرنگ تر میشوند... گرچه این تلنگرها برای ما ... ضد ضربه شده ایم!