متحول می شویم

البته به سبک یک شبه

مبنی بر گزارش های واصله از خبرگزاری خبر ساز

تحولاتی در محدوده ی فلات قاره ی اوراسیا، تحت الارض سلسله جبال البرز در حال روی دادن است.

بر اساس این گزارش مردم به ناگاه آگاه شده و دست از سر کچل اتومبیل های CNG سوزشان  برداشته اند و دسته دسته به سوی وسایل حمل و نقل عمومی در حال حرکت می باشند، این امر تا حدی است که تمام افسران وظیفه مستقر در چهار راه ها برای رتق و فتق ترافیک تونل های زیر زمینی مترو فراخوانده شده اند.

پیر، جوان، زن ، مرد، کودک همه رو به سوی اتوبوس ها و ون هایی که تا به امروز علاف و بدون تقاضا در پارکینگ های شهرداری در حال گذران تعطیلات بوده اند حرکت می کنند و سراسیمه خواهان تحولی بس عظیم می باشند.

بر طبق اخبار رسیده صف خریداران بلیط مترو در خیابان بهشتی تا خیابان ولی عصر و آن سمت به سوی میدان فاطمی کشیده شده است، از همینجا از تمام مشتاقان مترو درخواست می شود از سایر ایستگاه های مترو که فراوان در سطح شهر پراکنده شده اند استفاده نمایند.

از مناطق غربی این فلات نیز اخبار مشابه دریافت گشته است.

مردم به نوبت و با رعایت حال و احوال افراد مسن با نظم و ترتیب در حال سوار شدن به واگن های قطار حومه می باشند! اول کودکان و زنان و بعد هم پیر زنان و پیر مردان.

آزاد راه تهران کرج نیز یکی از خلوت ترین روزهای خود را سپری می کند، مردم دسته دسته پای پیاده از ساعات آغازین روز پیاده روی به سوی تهران را آغاز کرده اند و در یک حرکت دسته جمعی به سوی مشاغل خود در حال حرکت هستند.

از شرق این فلات هنوز اخباری به دست نرسیده است.

خبرگزاری خبرساز اعلام نمود، مردم در حال امضا کردن طوماری هستن که حاضر اند اتومبیل های خود را به نصف قیمت به کارخانجات اتومبیل سازی بفروشند و جایش 4 عدد دوچرخه بگیرند.

پیش بینی میشود شهر در راستای این تحول غیر مترقبه دچار شُک شده و چندی دیگر از پای بیفتد،در هر حال اورژانس نیز در حالت آماده باش می باشد و منتظر.

خبرنگار اعزامی به فلات اوراسیا، تحت الارض سلسله جبال البرز.

پاورقی:

1.این حکایت اون شتر و پنبه دانه هست!

2.شما خبری از شرق فلات ندارید؟

3.با آغاز هر ترم فقط یاد جهنم جمعیت مترو می افتم.

4.مسئولان خوش باشین مردم در رفاه اند غم مخور!

/ 18 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
7خط

چي ميگي بابا ؟ رفاه از اين بيشتر ؟ اصلا من الان بدجوري رفاه زده شدم كه با سرعت اينترنت مافوق... اومدم دارم نظر ميدم. مگه نديدي طفلك آمريكايي ها از شدت فرق دست جمعي خودكشي ميكنن. ما كه از اين چيزا نداريم. فشار مترو كه چيزي نيست. آخ كه مردم از خوشي.[قهقهه]

یاسر (رسانه بهار)

سلام بله پدرم بیمار بودن واون پست رو تو بیمارستان نوشتم شب قبل از عملشون! الان ده روزی از عملشون میگذره امابا دعای دوستان (از جمله دوستان مجازی)بهتر هستن امید وارم هیچ موقع روی بیمار پدر ومادر رونبینین خیلی سخته دیدن رنج کشیدنشون واینکه واقعا کار جدیی از دستت برنمیاد جز اعتماد به حرف دکتر وجراح وپرستاری که این روزها چندان هم با سواد به نظر نمیرسن!! به قضا وقدر اعتقاد دارم اما همین هفته ی گذشته مادر همکارم در اثر تشخیص ناشیانه ی دکتر بعد تصادف رانندگی جلوی چشم بچه هاش بعد از چهار ساعت سماجت جناب دکتر بر تشخیص اشتباهش به رحمت ایزدی پیوست اللهم اشف کل مریض[گل]

فرزام

خیلی نوشته هات داره متحول میشه... خیلی خوبه...

ماهان

حالا مگه ما گفتیم هر چی می کنیم رنگ وبوی خدا داره!!! عرض کردم گفتم که گفته باشم

گم شده

سلام 27 سال پيش مرداني بر بلنداي قله اي جا ماندند و تا به امروز به شهر بازنگشته اند . مرداني بر بلنداي شنام !

هومن

شاید نام پست را "آرزوی محال" می گذاشتی بهتر بود.

صدیقه

سلام خانوم [گل] بفرمایید و درمورد ادامه مطلب نظر بدهید .[لبخند]

Max

سلام . کاش ایجور بود . والا آدم ها با دوچرخه هم می تونن برن سر کار . البته ما ایرانی ها کار یه روزه زیاد می کنیم اما به فردا صبح نمیکشه . بماند . بابا تحول ، بابا خبرنگار خدا رو شکر که سالی یه بار هم گذرم به متروی کرج نمی افته [گاوچران] موفق و پیروز باشید

قلم فرانسه

تو ولایت ما هنوز با مال و استر میرن این ور و اونور! فقط آلودگی صوتی داره! از اگزوزشم کود خارج میشه[خنثی]