اخبار شنیدنی(!)

امروز غزه در آتش و خون غلتید و تمام خبر گزاری های معتبر و غیر معتبر جهت سر کشیدن به حواشیه این قضیه دوربین هایشان را علم کردن و غزه را نشانه رفتند.

علی احمد محمد القادر خبر نگار اعزامی به غزه press TV

 

پس از گذشت چندین روز از بمباران باریکه ی نوارغزه همچنان مردم سراسر دنیا لنگه کفش بر دست به دنبال احقاق حقوق بنی بشرانی از جنس خودشان هستند و در تعطیلات کیریس مس و در جهت پر کردن اوقات فراغت ناشی از اوضاع بد اقتصادی در اروپا و عدم توانایی در پرداختن به سفر و در پاره ای از مواقع لغو پرواز ها همچنان دور هم در خیابان ها خوش اند...!

خبرنگار شبکه ی خبر انگلیس

 

  امروز مردم غیور افغانستان با فراموش کردن اوضاع بد و فجیع خودشان دست از مشکلات لا ینحل خود کشیده و پای کوبان به دنبال احقاق حقوق فلسطینیان عزیز به خیابان ها ریختند و گفتند:" ما بَ عَونوان یَک مُسَلمان وظیفَیَ خَود مَیدانیم که بر عَلَیهَ ظلم بر پا خِیزیم"

کابلی خبر نگار اعزامی به کابل افغانستان

 

اینجا ایران است، تهران، میدان فلسطین میعادگاه مسلمانان و دانشجویان ایرانی برای حمایت از مردمان مظلوم فلسطین و غزه." مرگ بر اسرائیل... مرگ بر آمریکا... مرگ بر..."

اینجا فرودگاه امام خمینی:تحسن هفت روزه ی دانشجویان بسیجی در فرودگاه بین المللی امام خمینی پیام انزجار مردم ایران و مسلمان غیورمان را به تمام جهان خواران رساند..."

خبرنگار شبکه ی خبر خبرسان تهران

 

ای آقای پاپ تو کاری بکن، ای پله تو کاری بکن، ای برنده ی اسکار تو کاری بکن، اسکولاری تو کاری بکن...

نجفزاده خبرنگار...

 

سازمان ملل متحد بعد از نشستهای فراوان و کلی بر سر و کله ی این کشور و آن کشور زدن و بعد کمی میل نمودن نوشیدنی های مجاز که در جهت تصمیم گیری های مهم جهانی اختلال ایجاد نمی کند در هوشیاری کامل و در  ناباوری حق وتو دارین ها قطعنامه ی آتش بس را تصویب نمود.

غرغی،آمریکا، سازمان ملل

 

اسرائل با تمام تواضع و فروتنی اعلام نمود ما به دلیل کمبود محبت های مبرم از سوی والدینمان که معلوم نیست در کدام گوره دره ای هستند و اصلا کی هستن و در راستای مورد توجه قرار گرفتنمان در میان مردم جهان و احتیاج به این ابراز انزجار ها قطع نامه را رد نموده و می گوییم گور بابای سازمان ملل، غزه و...

خبرگزاری اسرائیل واشنگتن(!)

 

پاورقی:

 

1.مترسکهای بین المللی برخیزید کمی نوشیدنیه مجاز بنوشید بار دیگر دور هم جمع شوید کمی جوک تعریف کنید و اقدام اسرائیل را غیر قانونی اعلام کنید.

2.مقامات کشور های اسلامی بار دیگر سر در گریبان کنید سفیر به این در و آن در بزنید نیشتان را باز کنید دور هم جمع شوید و از غزه و حماس حمایت کنید.

3.و مردم جهان گلویتان را پاره کنید شاید صدای این بمبها در صدای فریاد های شما گم شد.

4.و مردم غزه امیدوار باشید به حمایت همه.

5.راستی یادت نرود شما هم حمایت کن ای خواننده ی فهیم جیغ و داد.

/ 13 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر کریمی

...و بیش از همه سردم داران عالم سر در گرو آمال مفت بسته اند و چشم فرو بسته اند! در تمام هیاهو ها و نابسامانی ها... [گل]

یلدا

این همه جنایت و ظلم .....چرا؟ چه کسی باید به داد اینان برسد جز...؟ راستی جیغ و داد جان!حقا که جای جیغ و داد شما تو این موضوع خالی بود!چه به موقع و به جا نوشتی!

یلدا

خداییش امتحاناتم اینطوری جواب میدی؟ بیچاره استاد می مونه که چه نمره ای باید بهت بده. البته کار سختی نیست میشه یه جوری باهات کنار اومد.پایدار باشی[لبخند]

یاسر(رسانه بهار)

وچه حمایت بر گرفته از قران وسنتی!! چه حمایت آمیخته با شیعه علی بودنی!! وچه حمایت بر گرفته از فطرت انسانیی!! انکه گفت:متاسفانه بنده خودم رو عرض میکنم که انسانی هستم با ظرفیت محدود بنابراین فقط از کسی حمایت میکنم که میدونم اونم از من حمایت میکنه به وقتش. ... .. .جایی گفتم باز میگویم(نترس منهم مثل تو امتحان دارم من هم سرم شلوغ است من هم...)کاش فقط انسان بودیم فکر کنم انوقت خود به خود مسلمان میشیدیم کاش مشق اسلاممان را از روی فطرت مینوشتیم کاش ..کاش و کاش

جیغ و داد

دوستان من اینجا نمی خوام بگم حمایت کنیم نکنیم بریم تو خیابون فریاد بزنیم نزنیم. فقط خواستم بگم ببینید چه دنیای قشنگی داریم هر کی مشغول کار خودش یکی مشغول تجاوز به خاک یکی ! یکی مشغول اعتراض به یکی! یکی رقاص یکی طناز یکی عاقل یکی ناطق یکی عارف یکی عابد یکی زاهد یکی ... بالاخره هر کی واسه خودش خوشه. تو جهان هر چی میخواد بگذره هردم بیل دیگه اصلا چه اهمیت داره هان؟!

ماهان

اولا دیر اومدین زود مخوایین برین؟!! من کجا تند رفتم خانم محترم!! شما که خودتون اهل نقد این واون هستین چرا برنمیتابین یکی یه اینه تمام قد بزاره جلوی هم جنساتون؟!!!نکنه نقد فقط در مورد اونچیزایی که براتون صلاحه یه مایه ای چیزی براتون داره درسته؟چقدر حاضرین حقیقت رو ببینین؟جالبه نقد غزه استاد دانشگاه پریزدنت محمودخان شیطان بزرگ...از نظر شما ومرام شما رواست اما نقد زن فقط چون خودتون زنیدوشاید هم دختر خط قرمزه؟!! اینتم بگم ما ازدواج نکرده زن ذلیلیم ااما این دلیل نمیشه چشممونو ببندیم هر چی میشه اسمشو بزاریم عقده ظلم گره وانشده در کودکی!!چه شما بخواهین چه نخواهین خدا زن رو از دیدگاه مرد زیبا افریده اما کاربردش وکارکردش و...را هم تعریف کرده چرا باورنمیکنیم فساد از طرف جنس زنه همونطور که اصلاح هم از طرف اون امکان پذیره من قبول دارم" از دامن زن مرد به معراج رود "ودرست به خاطر همین برای جنس زن احترام قائلم اما دامن این زن؟!!!از دامن تو!!از دامن دوستات!!ااز دامن اینا شاید بشه به اسفل السافلین رفت.......... اگه تاب این همه صراحت روندارین پاکش کنین یا جواب قانع کننده بدین

مهسا

[اوغ][عینک][چشمک][قلب]

مهسا

بهم میل بزن عزیزwww.mahsa@iran.com

بزن جیغ و بکن داد که دنیا - دنیاییست واسه فریاد پس می کنم بی داد مثل اسم وبلاگت دوست تو شازده کوچولو

رایا

تو ی هر جا که هستی می مونم تو فکر و عشقت میزنم داد که دوستان این عزیز نماد عشقه دوست تو شازده کوچولو