عبور ممنوع

و وقتی که اقوال و احوال ناجور از سرت میگذرد، دائم تابلو های عبور ممنوع ذهنت را بیشتر می کنی، یک نوع محدودیت دست ساخت، مصنوعی، که ریشه در هیچ کجای ذهنت ندارد.

دائم به تمام الکترون های مغزت دستور می دهی که به کدام سمت و سوی بروند، از چپ حرکت کنند یا از راست، دست آخر می فهمی پلیس زرنگی نبوده ای هر کسی راه خودش را می رود آن طور که دوست دارد! آنجا که می خواهد!

قدم در قدمگاهی میگذارد که روزگاری خود به تمسخر دیگران در پیمودن آن راه می پرداختی، زمانی به خود می آیی که با تمام تابلو های عبور ممنوع رشته های فکریت همه جا سرک می کشند بدون توجه به تابلو ها و بدون اجازه ی تو!

تازه متوجه می شوی هیچ تنبیه و مجازاتی برایشان کارساز نیست و تنها نا توان این شهر نه چندان کوچک تو هستی، تو ای که دیگر نمی شناسیدش! با او غریبه اید! تویی که شاید دیگر آن تو  اولیه نباشد.

 

پاورقی:

1.شده ایم حکایت برف و ... بیدار شو اینجا همه تو را می بینند.

2.و اگر قرار باشد روزی جواب غلط کاری هایمان را بدهیم...

3.آنقدر به پیکره ی این باید و نباید ها ضربه زده ایم که دیگر هنجار و نا هنجار را هم گم کرده ایم.

4.آنقدر نیامدید" اینجا "تا بغضش ترکید، اینجا هم چیز های خوب زیاد می نویسم. واسه کم حوصله ها خیلی کوتاه.

 

/ 11 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاسر

چه وبلاگ زیبایی دارید....[سوال]

ماهان

به اونجاهم سر زدیم جالب بوداما فرصت نشد نظر بدیم وسوسه شدم من هم وبلاگ دوم برای حرفای دلی بزنم

Max

سلام . انسان با خط قرمز ها زنده هست و اين خط قرمز ها براي انسان كه هيچ ، براي اين دنياي ملك (فيزيك و متا فيزيك) عادي و دائمي هست . همونطور كه اگر سرتون رو بكنيد توي آب بعد از مدت زماني با شتاب بيرون مي كشيد (يعني توفق در اين مكان ممنوع است . حتي براي شما دوست عزيز) افكار و ذهنيات هم اينطور هستن . خط قرمز ها رو آگاهانه انتخاب كنيد تا با مسير صحيح و هدفمند به انتهاي خط و انشاءالله لقاء الله برسيد. در پناه خدا موفق و پيروز باشيد

سعيد

نوشته جديدتون خيلي قابل تامل وتحليل برانگيز است خيلي دوست دارم اين نوشته را ادامه بديد . مثل هميشه جالب ... روزهاي گرم تابستونيد ،دلپذير

محمد

بيه اينو بخون عبور مموع يادت ميره

مجید قریب طزره

باسلام وتشکر از شما میشه سرباز جان به کف یار بود وطرفدار سید سبز پوش ومیشه پیرو کسی بود که آزادی عمل وعقیده را قبول دارد(حتی ناچیز)

اخه عزیز مغز که الکترون نداره