جيـــــــــــــــــــــــــــــــــغ و داد
وبلاگی انتقادی،سیاسی،اجتماعی،فردی همراه با افاضات نا بخردانه و گاهی بخردانه ی اینجانب. 
قالب وبلاگ

برای عوضیت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید :

Delivered by FeedBurner

امکانات وب

با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
دوستان جیـــغ و داد

رفقا می دونم  قدیمی شده ولی میگم تو دلم نمونه،خیلی وقت بود می خواستم اظهار نظر داشته باشم در این مورد ولی خوب حالا پیش اومده.

لیزینگ(leasing)در واقع همون اجاره ی اعتباریه،یک نوع قرارداد با توافق بین دو نفر یا بیشتر  به منظور بهره برداری از منفعت یک کالای بادوام قابل اجاره ،در واقع شامل مبادلات اقتصادی از جمله خرید ، اجاره،فروش،می شود،نمی خوام تخصصی توضیح بدم چون از حوصله ی وبلاگ خارج،حالا شرکت لیزینگ چیه؟شرکتی که این اعمال اقتصادی رو انجام میده(عملکرد شرکت لیزینگ:کالای مورد نظر و نیاز مستاجر را با استفاده از منابع مالی خود از فروشنده یا تولید کننده تامین می کنه و مورد اجاره رو بنا بر قرارداد در اختیار مستاجر قرار میده)در واقع خودمون رو خسته نکنیم همون بنگاه های قدیم خودمون که یک سری تسهیلات هم بهش اضافه شده.توی هر جایی ما تلاش میکنیم دست واسطه و واسطه باز رو کوتاه کنیم حالا نمیدونم چی شده در مورد مسکن این قاعده بر عکس شده.البته من اطلاعات علم اقتصادیم پایین ولی اینقدر که خوندم این طرح در مورد ماشین جواب نداده و موجب تورم چند برابری شده!حالا این آقایون چه جوری میخوان یه طرح شکست خورده رو دوباره امتحان کنند نمیدونم؟!هر چند هم که تسهیلات بدن باز هم باید سودی توی جیب این شرکت ها بره یا نه!فکر نکنم این طرح بتونه کمکی به اقشار کم درآمد بکنه!

یه پارازیت:یه آدم نفهمی همین طور که من توی بهر این مطلبم داره مزاحمم میشه ،مزاحم از نوع تلفنی.اعصابم رو خط خطی کرده بی {...}بی{...}بی{...}خدا ازتون نگذره مزاحمااااااااا. 

بگذریم،آقای مدد رو که میشناسید بارها توی شبکه های مختلف تلوزیونی هم اومده(رئیس سازمان آمار کشور)و مزخرف گفته،از جمله آمار مربوط به مستاجرین،ما خودمان جزو مفلوکان خانه بدوشیم ولی زمانی که این آمار گیران محترم برای آمارگیری تشریف آوردند حداقلش از ما که سوالی در مورد مالکیت یا استیجاری بودن خانه نکردند و برای من خیلی جالب بسیاری از آمار ها که نتایجش بیان شده اصلا سوالش از ما و اقوام و دوستان پرسیده نشده البته خوب حتما ما جزو جمعیت شریف ایران نیستیم،شاید هم آنها علم غیب دارند،شاید هم جاسوس دارند،شاید هم...

پاورقی اخلاقی:

*ادب،نامه را با دست خود بردن است تا انداختن به درون صندوق!

 *ادب،قطره ای است که خود را دریا نداند.

[ چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٦ ] [ ٤:٥٢ ‎ب.ظ ] [ یک خرده پا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره یک خرده پا

اینجانب دانشجویی هستم خرده پا در این مملکت گنده پا خودم را نمک پرورده ی این سرزمین میدانم بنابراین سعی می کنم نمک بخورم و نمکدون نشکنم البته میدانید که هر چی زیادی شور شود به تلخی میزند پس به آقایون و خانوما سفارش می کنیم زیاد به خورد این جوانان نمک ندهند... نوشتن جز لاینفک زندگی ماست پس می نویسیم شاید کسی پیدا شود که بخواند. تماس با من : yekkhordepa@yahoo.com jeaghodad@gmail.com