جيـــــــــــــــــــــــــــــــــغ و داد
وبلاگی انتقادی،سیاسی،اجتماعی،فردی همراه با افاضات نا بخردانه و گاهی بخردانه ی اینجانب. 
قالب وبلاگ

برای عوضیت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید :

Delivered by FeedBurner

امکانات وب

با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
دوستان جیـــغ و داد

بنابر خبر های واصله از سطح شهر جوانان و نوجوانان رفاه زده در یک عمل اغتشاشگرانه جهت مطالبات خیلی خیلی غیر معقولانه اشان از جمله معدوم نمودن امکانات تفریحی ، ورزشی، فرهنگ سرا ها، امکانات آموزشی دولتی و کارگاه های مهارت سنجی و مهارت یابی بهر زندگیه آینده و... تجمع غیر قانونی نمودند.

این گروه های اغتشاشگر که توسط گرو های خیلی خیلی خارجی و خیلی خیلی غربی ساپورت می شدند طی نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد و شهرداری شهر مزبور مطالبات خود را اعلام نموده و با عدم توجه مسئولان فوق الذکر دست به عمل شنیع و منافی قانون زدند و تجمع نمودند و طوماری را جهت رسیدگی به این رفاه زدگی وفراوانی امکانات برای پر کردن اوقات فراغتشان و در خواست واردات داروی آنتی رفاه امضاء نمودند.

اغتشاشگران فوق الذکر که در خیابان ها راه می رفتند و دائم در حال برهم زنی نظم عمومی بودند در پلاکارت هایی خواستار حقوق تعریف نشدهاشان در این جامعه رفاه زده شدند و فریاد زنان شعار میدادند:

" ما سختی می خوایم یالا،" ما سختی می خوایم یالا"،"مرگ بر جامعه ی رفاه زده"، " مرگ بر امکانات"...

این جوانان و نوجوانان رفاه زده که از فرط زیادی امکانات از درد رفاه زدگی به خود می پیچند و این را می توانستید از شربتهای گریپ میکسیچر که در دست داشتند متوجه شوید، با چوب و چماق به جان خودشان افتادند بلکن کسی، ارگانی، جایی، خرابه ای، بیغوله ای به آنها توجه کنند.

مسئولان شهر مزبور از آنجایی که با اصول تربیتی خیلی خیلی آشنایی داشتند از اصل خاموشی استفاده کردند و اعلام نمودند خبری نیست (یک نوع بی توجهی به این عمل شنیع و منافی قانون برای فروکشی) که البته تا حدودی هم نا موفق رخ نمود.

  در این بخش از خبر به تحلیل استاد ارجمند جناب پروفسور مولوی نسبت به حوادث اخیر گوش جان می سپاریم، بفرمایید پروفسور مولوی:

با عرض سلام خدمت شما و شنوندگان عزیز، از آنجایی که من خیلی خیلی زیاد در آمریکا زندگی کردم با اینکه جوانان اونجا خیلی رفاه زده تر از اینجا هستند ولی ما از این قرطی بازی ها اونجا نداشتیم و من خیلی از اوضاع اینجا تعجب کردم!

همین طور که خودتون گفتید اینجا چون خیلی همه به اصول روانشناسی تربیتی آشنا هستند بعد از جواب ندادن اصل خاموشی رو آوردند به تنبیه که البته کار خیلی خوب و قابل تقدیری هم هست و از اصل تنبیه مستقیم، اصل جریمه و اصل محروم کردن در شرایط خودش خوب استفاده کردند. خب عده ای که باید کتک می خوردند، عده ای هم که باید از آزادی محروم می شدند، عده ای هم که باید جریمه ی مادی و معنوی می شدند و کلا و اصولا برید از آمریکایی ها هم بپرسید، آنها هم همین کار ها را با مطالبات جوانان و نوجوانانشان می کنند چرا راه دور برویم همین فرانسه یا آلمان همه همین کار ما رو می کنن پس زیاد خودتون رو ناراحت نکنید و کلا شما کار خوبی می کنید.

تشکر از پروفسور مولوی جهت حضورشان در برنامه.

در انتها باید بگویم جوانان عزیز درست است تابستان است و شما ها بی کار و از فرط زیادی امکانات فرهنگی تفریحی قدرت انتخاب ندارید ولی آینده اتان را برای این رفاه زدگی خراب نکنید. دنیا دو روزه آسه برید آسه بیاین بالاخره این اوقات فراغت هم به پایان می رسد و باید برید سر درس و دانشگاه.

از ما گفتن خواه پند گیر، خواه نگیر.

پایان بخش خبری صادقانه ها.

پاورقی:

1.ما که پند گرفتیم، شما چی؟!

2.ذهنم تازگی ها مقایسه ای شده مقایسه تاریخ، امروز، فردا.

3.پر کردن اوقات فراغت هم معضلیه ها.

4.هرگونه برداشت سیاسی ممنوع.

 

[ شنبه ٢٧ تیر ۱۳۸۸ ] [ ۱:٤٤ ‎ب.ظ ] [ یک خرده پا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره یک خرده پا

اینجانب دانشجویی هستم خرده پا در این مملکت گنده پا خودم را نمک پرورده ی این سرزمین میدانم بنابراین سعی می کنم نمک بخورم و نمکدون نشکنم البته میدانید که هر چی زیادی شور شود به تلخی میزند پس به آقایون و خانوما سفارش می کنیم زیاد به خورد این جوانان نمک ندهند... نوشتن جز لاینفک زندگی ماست پس می نویسیم شاید کسی پیدا شود که بخواند. تماس با من : yekkhordepa@yahoo.com jeaghodad@gmail.com