جيـــــــــــــــــــــــــــــــــغ و داد
وبلاگی انتقادی،سیاسی،اجتماعی،فردی همراه با افاضات نا بخردانه و گاهی بخردانه ی اینجانب. 
قالب وبلاگ

برای عوضیت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید :

Delivered by FeedBurner

امکانات وب

با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
دوستان جیـــغ و داد

البته به سبک یک شبه

مبنی بر گزارش های واصله از خبرگزاری خبر ساز

تحولاتی در محدوده ی فلات قاره ی اوراسیا، تحت الارض سلسله جبال البرز در حال روی دادن است.

بر اساس این گزارش مردم به ناگاه آگاه شده و دست از سر کچل اتومبیل های CNG سوزشان  برداشته اند و دسته دسته به سوی وسایل حمل و نقل عمومی در حال حرکت می باشند، این امر تا حدی است که تمام افسران وظیفه مستقر در چهار راه ها برای رتق و فتق ترافیک تونل های زیر زمینی مترو فراخوانده شده اند.

پیر، جوان، زن ، مرد، کودک همه رو به سوی اتوبوس ها و ون هایی که تا به امروز علاف و بدون تقاضا در پارکینگ های شهرداری در حال گذران تعطیلات بوده اند حرکت می کنند و سراسیمه خواهان تحولی بس عظیم می باشند.

بر طبق اخبار رسیده صف خریداران بلیط مترو در خیابان بهشتی تا خیابان ولی عصر و آن سمت به سوی میدان فاطمی کشیده شده است، از همینجا از تمام مشتاقان مترو درخواست می شود از سایر ایستگاه های مترو که فراوان در سطح شهر پراکنده شده اند استفاده نمایند.

از مناطق غربی این فلات نیز اخبار مشابه دریافت گشته است.

مردم به نوبت و با رعایت حال و احوال افراد مسن با نظم و ترتیب در حال سوار شدن به واگن های قطار حومه می باشند! اول کودکان و زنان و بعد هم پیر زنان و پیر مردان.

آزاد راه تهران کرج نیز یکی از خلوت ترین روزهای خود را سپری می کند، مردم دسته دسته پای پیاده از ساعات آغازین روز پیاده روی به سوی تهران را آغاز کرده اند و در یک حرکت دسته جمعی به سوی مشاغل خود در حال حرکت هستند.

از شرق این فلات هنوز اخباری به دست نرسیده است.

خبرگزاری خبرساز اعلام نمود، مردم در حال امضا کردن طوماری هستن که حاضر اند اتومبیل های خود را به نصف قیمت به کارخانجات اتومبیل سازی بفروشند و جایش 4 عدد دوچرخه بگیرند.

پیش بینی میشود شهر در راستای این تحول غیر مترقبه دچار شُک شده و چندی دیگر از پای بیفتد،در هر حال اورژانس نیز در حالت آماده باش می باشد و منتظر.

خبرنگار اعزامی به فلات اوراسیا، تحت الارض سلسله جبال البرز.

پاورقی:

1.این حکایت اون شتر و پنبه دانه هست!

2.شما خبری از شرق فلات ندارید؟

3.با آغاز هر ترم فقط یاد جهنم جمعیت مترو می افتم.

4.مسئولان خوش باشین مردم در رفاه اند غم مخور!

[ پنجشنبه ۱٠ بهمن ۱۳۸٧ ] [ ٧:٤۸ ‎ب.ظ ] [ یک خرده پا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره یک خرده پا

اینجانب دانشجویی هستم خرده پا در این مملکت گنده پا خودم را نمک پرورده ی این سرزمین میدانم بنابراین سعی می کنم نمک بخورم و نمکدون نشکنم البته میدانید که هر چی زیادی شور شود به تلخی میزند پس به آقایون و خانوما سفارش می کنیم زیاد به خورد این جوانان نمک ندهند... نوشتن جز لاینفک زندگی ماست پس می نویسیم شاید کسی پیدا شود که بخواند. تماس با من : yekkhordepa@yahoo.com jeaghodad@gmail.com