جيـــــــــــــــــــــــــــــــــغ و داد
وبلاگی انتقادی،سیاسی،اجتماعی،فردی همراه با افاضات نا بخردانه و گاهی بخردانه ی اینجانب. 
قالب وبلاگ

برای عوضیت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید :

Delivered by FeedBurner

امکانات وب

با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
دوستان جیـــغ و داد

امروز غزه در آتش و خون غلتید و تمام خبر گزاری های معتبر و غیر معتبر جهت سر کشیدن به حواشیه این قضیه دوربین هایشان را علم کردن و غزه را نشانه رفتند.

علی احمد محمد القادر خبر نگار اعزامی به غزه press TV

 

پس از گذشت چندین روز از بمباران باریکه ی نوارغزه همچنان مردم سراسر دنیا لنگه کفش بر دست به دنبال احقاق حقوق بنی بشرانی از جنس خودشان هستند و در تعطیلات کیریس مس و در جهت پر کردن اوقات فراغت ناشی از اوضاع بد اقتصادی در اروپا و عدم توانایی در پرداختن به سفر و در پاره ای از مواقع لغو پرواز ها همچنان دور هم در خیابان ها خوش اند...!

خبرنگار شبکه ی خبر انگلیس

 

  امروز مردم غیور افغانستان با فراموش کردن اوضاع بد و فجیع خودشان دست از مشکلات لا ینحل خود کشیده و پای کوبان به دنبال احقاق حقوق فلسطینیان عزیز به خیابان ها ریختند و گفتند:" ما بَ عَونوان یَک مُسَلمان وظیفَیَ خَود مَیدانیم که بر عَلَیهَ ظلم بر پا خِیزیم"

کابلی خبر نگار اعزامی به کابل افغانستان

 

اینجا ایران است، تهران، میدان فلسطین میعادگاه مسلمانان و دانشجویان ایرانی برای حمایت از مردمان مظلوم فلسطین و غزه." مرگ بر اسرائیل... مرگ بر آمریکا... مرگ بر..."

اینجا فرودگاه امام خمینی:تحسن هفت روزه ی دانشجویان بسیجی در فرودگاه بین المللی امام خمینی پیام انزجار مردم ایران و مسلمان غیورمان را به تمام جهان خواران رساند..."

خبرنگار شبکه ی خبر خبرسان تهران

 

ای آقای پاپ تو کاری بکن، ای پله تو کاری بکن، ای برنده ی اسکار تو کاری بکن، اسکولاری تو کاری بکن...

نجفزاده خبرنگار...

 

سازمان ملل متحد بعد از نشستهای فراوان و کلی بر سر و کله ی این کشور و آن کشور زدن و بعد کمی میل نمودن نوشیدنی های مجاز که در جهت تصمیم گیری های مهم جهانی اختلال ایجاد نمی کند در هوشیاری کامل و در  ناباوری حق وتو دارین ها قطعنامه ی آتش بس را تصویب نمود.

غرغی،آمریکا، سازمان ملل

 

اسرائل با تمام تواضع و فروتنی اعلام نمود ما به دلیل کمبود محبت های مبرم از سوی والدینمان که معلوم نیست در کدام گوره دره ای هستند و اصلا کی هستن و در راستای مورد توجه قرار گرفتنمان در میان مردم جهان و احتیاج به این ابراز انزجار ها قطع نامه را رد نموده و می گوییم گور بابای سازمان ملل، غزه و...

خبرگزاری اسرائیل واشنگتن(!)

 

پاورقی:

 

1.مترسکهای بین المللی برخیزید کمی نوشیدنیه مجاز بنوشید بار دیگر دور هم جمع شوید کمی جوک تعریف کنید و اقدام اسرائیل را غیر قانونی اعلام کنید.

2.مقامات کشور های اسلامی بار دیگر سر در گریبان کنید سفیر به این در و آن در بزنید نیشتان را باز کنید دور هم جمع شوید و از غزه و حماس حمایت کنید.

3.و مردم جهان گلویتان را پاره کنید شاید صدای این بمبها در صدای فریاد های شما گم شد.

4.و مردم غزه امیدوار باشید به حمایت همه.

5.راستی یادت نرود شما هم حمایت کن ای خواننده ی فهیم جیغ و داد.

[ سه‌شنبه ٢٤ دی ۱۳۸٧ ] [ ٥:٢٦ ‎ب.ظ ] [ یک خرده پا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره یک خرده پا

اینجانب دانشجویی هستم خرده پا در این مملکت گنده پا خودم را نمک پرورده ی این سرزمین میدانم بنابراین سعی می کنم نمک بخورم و نمکدون نشکنم البته میدانید که هر چی زیادی شور شود به تلخی میزند پس به آقایون و خانوما سفارش می کنیم زیاد به خورد این جوانان نمک ندهند... نوشتن جز لاینفک زندگی ماست پس می نویسیم شاید کسی پیدا شود که بخواند. تماس با من : yekkhordepa@yahoo.com jeaghodad@gmail.com